10. Hotel Arkada**

Príjemný rodinný hotel ARKADA obklopený borovicovými hájmi a inou zeleňou sa nachádza iba 800 m od mestečka Stari Grad, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po promenáde alebo lodným taxíkom. Výhodná poloha hotela priamo na kamienkovej pláži s upravenými betónovými plochami na slnenie poskytuje okúzľujúci výhľad na celý záliv. 

Hotel poskytuje vlastnú recepciu, ktorá je otvorená 24 hodín denne, zmenáreň, reštauráciu a kaviareň pri vonkajšom bazéne. K dispozícii je tiež vonkajší bazén naplnený morskou vodou s ležadlami pri bazéne zdarma. 
Ubytovanie:
Hotelové izby sú prevažne dvojlôžkové s možnosťou prístelky, ich súčasťou je sprcha, WC, SAT TV, telefón  a balkón. Rodiny s deťmi majú možnosť ubytovania vo väčších rodinných izbách.

Strava:
Klimatizovaná hotelová reštaurácia, prípadne terasa ponúka polpenziu formou bohatých bufetových stolov. Nápoje k večeri sú za poplatok.

Pláž:
Kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie sa nachádza priamo pod hotelom. Menšia kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená cca 150m.

Šport a zábava:
Športové vyžitie umožňujú tenisové kurty, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, stolný tenis, požičovňa cestných skútrov a bicyklov, požičovňa člnov. Zábavu na vonkajšej terase hotela zabezpečuje živá hudba. V centre mestečka sa pravidelne konajú rozličné kultúrne podujatia. Pre milovníkov ruchu nočných podnikov je ideálnym miestom mesto Hvar, centrum zábavy pre mnohé známe osobnosti z celého sveta. Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2023 AZAD