01. Luxusné apartmány Ivo*** s polpenziou - letecky

Novovybudovaný krásny apartmánový dom Ivo sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialený od promenády len 30m. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Balík: ubytovanie+polpenzia+letecká doprava

NOVINKA!!! Využite pohodlie leteckej prepravy s odletom z Bratislavy každú nedeľu!
Odlet z BTS 15:05, odlet z SPU 17:35. V cene je zahrnutá podpalubná aj palubná batožina. 

Ubytovanie:
V apartmánovom dome sú k dispozícii pekne a účelne zariadené plne klimatikované apartmány, ktoré sú vhodné pre 3 až 6 osôb.

Štúdio 1/3 + 1 má rozlohu 30-40m² a je vybavené spálňou s tromi lôžkami, obývacou časťou s rozťahovacím gaučom vhodným pre jednu osobu spojenou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/2 + 2 má rozlohu 50m² a je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou, obývacou časťou s ďalšou miestnosťou prepojenou s plnevybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/4 + 2 má rozlohu 64m² a je vybavený 2 samostatnými dvojlôžkovými spálňami, obývacou časťou s rozkladacím gaučom vhodným pre ďalšie dve osoby prepojenou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Strava:
Klientom je poskytnutá bohatá polpenzia v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachdza v blízkosti vily. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera ponúka možnosť výberu z 2 menu + šalát/dezert.
 
Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
 
Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + spiatočnú letenku BTS-SPU, klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
Doprava:
Lietadlo: letecky z Bratislavy do Splitu vrátane podpalubnej a palubnej batožiny

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň, transfér z letiska 38€/ os
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD