03. Vila Anka*** s polpenziou

Nanovo zrekonštruovaná Vila Anka sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Nachádza sa priamo na krásnej promenáde a je vzdialená len 20m od mora. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Balík: ubytovanie+polpenzia+doprava

Vila Anka ponúka pekne a účelne zariadené izby, ktoré je možné v prípade potreby využiť aj ako priestranný dvojspálňový apartmán. Vila je vybavená klimatizáciou a wifi pripojením.

Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 až 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je tiež priestranný plne vybavený kuchynský kút. V prípade záujmu  je možné niektoré ubytovacie kapacity využiť ako priestranný dvojspálňový apartmán.
 
I 1/2+2 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.

Apartmán 1/2 - je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou, sociálnym zariadením a balkónom. Apartmán je orientovaný na tichú stranu smerom k pohoriu Biokovo.

Apartmán 1/2 + 1 – je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou a lôžkom pre 1 osobu, sociálnym zariadením a balkónom. Podobne aj tento apartmán má orientáciu na hory.

Apartmán 1/2 +2 - je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, ktorý je umiestnený v kuchynskej časti. Taktiež má vlastné sociálne zariadenie a balkón s výhľadom  na more.

Apartmán 1/4 + 2+ 1 – je zložený z 2 samostatných spální. Prvá z nich je vybavená manželskou posteľou  a lôžkom pre 1 osobu. Druhá je vybavená tiež manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Každá zo spální má vlastnú kúpeľňu a balkón. 

 


Strava:
Formou polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily a v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je výberom z 2 menu + šalát/dezert.

Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 10m od apartmánového domu. Pláž má pozvoľný vstup do mora vďaka čomu je; vhodná pre deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.
 
Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom (pri ponukách BALÍK – doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD