02. Vila Hermína s polpenziou

Nanovo zrekonštruovaná Vila Hermina sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialená od promenády len 30 metrov. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Objekt je umiestnený v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Balík: ubytovanie+polpenzia+doprava
Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je tiež 3-lôžkové štúdio a apartmán pre 4 osoby s vybaveným kuchynským kútom. V prípade záujmu je vo všetkých ubytovací kapacitách možnosť využitia klimatizácie za prípatok.
 
I 1/2 - dvojlôžková izba s kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.

I 1/3 - trojlôžková izba s tromi pevnými lôžkami, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/3 - trojlôžková izba s tromi pevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/4 - štvorlôžková izba so štyrmi pevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

A 1/4 - dve samostatné dvojlôžkové spálne, plne vybavený kuchynský kút, kúpelňa (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Formou polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je výberom z 2 menu + šalát/dezert.
 
Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80 m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.    

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri mori, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 
 
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD