02. We are the world

Celý svet sa stretáva na jednom mieste!
Vek: 6-18 rokov                           

I scream, you scream, We all scream for ice cream. Že nerozumieš? To nevadí! Prídi na tábor We are the world a spolu so zahraničnými kamarátmi to vyriešime! Moskva, Londýn, New York, Miláno, Belehrad - to sú presne mestá, z ktorých už decká navštívili naše tábory! Ako ste si  mohli zvyknúť, aj toto leto otvárame nadupaný tábor, kde sa ti môže stať, že spoznáš táborníka, ktorému nebudeš rozumieť.

Ty si ale všetkými vetrami ošľahaný veterán a žiadna prekážka pre teba nie je dostatočná k tomu, aby ťa zaskočila. Alebo si až tak neveríš? Nevadí, veď ešte stále sa dá dorozumieť aj rukami! My ti  ale veríme! So enjoy the time at We are the world! VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
WHERE IS THE WORLD?
World is everywhere you want! Dosť bolo ale nateraz angličtiny. Na tábore si jej užiješ dosť. Toto leto si tento skvelý tábor môžeš vychutnať v hoteli VESEL kde bude dostatok miesta pre ktoréhokoľvek zahraničného táborníka. Decká z We are the world tak Donovaly rozbláznia a my sa už teraz na túto divočinu tešíme!

HOTEL VESEL
Zariadenie HOTEL VESEL je situované v prekrásnom horskom prostredí známeho a obľúbeného strediska Donovaly, disponuje rozsiahlymi plochami, na ktorých sa budujú nové športoviská. Počas rokov 2018 až 2020 v zariadení prebieha rozsiahla a zásadná rekonštrukcia. Pre realizáciu nášho letného tábora budú k dispozícii kompletne renovované a novozrekonštruované izby s kompletne vynovenými sociálnymi zariadeniami. Zariadenie prešlo tiež kompletnou úpravou vonkajšej fasády. V celom objekte boli vymenené okná, strecha a rekonštruované balkóny a terasy.

Vybavenie hotela:
K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením. K úplnej spokojnosti a nezabudnuteľným zážitkom z letného tábora prispieva aj kvalitná a pestrá strava. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov. Strava je poskytovaná 5x denne. Výhodou je tiež bezprostredná blízkosť rôznych atrakcií - Detské hlavné mestečko Donovalkovo, obľúbené Habakuky, Detský park Myšiačikov  svet a neďaleké aquaparky Bešeňová a Tatralandia.
 
Ubytovanie:
Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami. K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.ČÍM TA DOSTANEME?

ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Movie theatre, Po stopách Columba, Color run, No pain - no gain!, Škola Rocku, I love AZAD, Man vs. Wild, Záhada Blair witch, Lážo plážo, Free vs. busy a iné skvelé hry.

ŠPIČKOVÉ VEČERNÉ PROGRAMY:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Caraoke party, Moves like Jagger, Disco light show, Movie night, Runnin into 90s, Chuck the fearless, Boys vs. Girls, AZAD voice a mnohé iné. 

FUN & EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adre-nalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac. 

ENGLISH IS EASY!
Za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom z Canadian Bilingual Institute je doplatok 5€/hod. k cene tábora. Učíme sa 1 hod. denne, počas pobytu v tábore. V prípade záujmu o viac individuálnych hodín angličtiny sa informujte v CK AZAD.
* kurz anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom sa otvára pri min. počte 15 detí. Cena za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom je kalkulovaná na 1 hod. angličtiny. V cene sú taktiež započítané učebné materiály, ktoré si každé dieťa môže ponechať.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 15€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD