03. Viva la Vida

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov
Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy. Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané.

Viva la vida je náš najúspešnejší tábor, kde sa Azaďáci každoročne radi vracajú a spolu s prepracovaným programom a bláznivými hrami pozdvihujú jeho úroveň na úplne iný level! Máš aj ty v pláne toto leto osláviť? V tom prípade je Viva pre teba nielen riešením ale priam poslaním! 
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD

PÝTAŠ SA KDE?
Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Toto leto sa môžeš tešiť až na neuveriteľné množstvo 5 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Či už to bude overené zariadenie - hotel VESEL, kde sú obľúbené Donovaly s prírodou na dosah. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL VESEL
Zariadenie HOTEL VESEL je situované v prekrásnom horskom prostredí známeho a obľúbeného strediska Donovaly, disponuje rozsiahlymi plochami, na ktorých sa budujú nové športoviská. Počas rokov 2018 až 2020 v zariadení prebieha rozsiahla a zásadná rekonštrukcia. Pre realizáciu nášho letného tábora budú k dispozícii kompletne renovované a novozrekonštruované izby s kompletne vynovenými sociálnymi zariadeniami. Zariadenie prešlo tiež kompletnou úpravou vonkajšej fasády. V celom objekte boli vymenené okná, strecha a rekonštruované balkóny a terasy.

Vybavenie hotela:
K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením. K úplnej spokojnosti a nezabudnuteľným zážitkom z letného tábora prispieva aj kvalitná a pestrá strava. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov. Strava je poskytovaná 5x denne. Výhodou je tiež bezprostredná blízkosť rôznych atrakcií - Detské hlavné mestečko Donovalkovo, obľúbené Habakuky, Detský park Myšiačikov  svet a neďaleké aquaparky Bešeňová a Tatralandia.
 
Ubytovanie:
Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami. K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.
 ČÍM TA DOSTANEME?

ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Slnko-piesok a kopa snehu, 71 a 3 dôvody na radosť, Invázia trolov, Muchy vs Slony, Color run, Expedícia v oblakoch, Žartove vlastné letokruhy, Šialená škola, Aha deti - pitný režim, Magický krst, Za bránou fantázie, Scoobyho tesák a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, AZAD má talent, Summer party, Caraoke duel, Disco light show, Milujem AZAD, Noc Oskarov, Postrelená špekačka, a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

AZAD OPEN DAY NESMIE CHÝBAŤ!
Každoročne sa na každom našom tábore koná jedna špeciálna vec! CK AZAD spája svoje sily a ukazuje svojim táborníkom význam slova „priateľ“. Celý deň plný zábavných nafukovacích atrakcií, cukrovej vaty, ľadovej drte, popcornu, penového dela a iných prekvapení. Vždy keď si myslíš, že si už zažil všetko, príde niečo nové! Dokáže práve váše spoločenstvo zvíťaziť v rôznych bláznivých disciplínach kde preukážete silu kolektívu? Nech už je súperenie akokoľvek urputné, nezabú-daj, že priateľstvo a láska - jedným slovom AZAD. Keď sa už deň chýli ku koncu, máme pre teba tú najväčšiu pecku. Na javisku vystúpi známa celebrita. Za posledné roky nás svojou návštevou poctili umelci ako Igor Kmeťo, Rytmus, Martin Harich, Ego, Majk Spirit a mnohí iní. Tu jednoducho chceš byť! Tak čo, presvedčili sme ťa? 
 
 

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 15€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD