Melsa COOP Hotel***

Bulharsko - Nový Nessebar
Ubytovanie s raňajkami

Krásny hotel Melca Coop sa nachádza 100 metrov od pláže, klienti ocenia služby poskytované, ako wellness centrum s krytým bazénom, taktiež je tu vonkajší bazén. Súčasťou wellness je fitness centrum, parné kúpele, jacuzzi a sauna. Nachádza sa tu solárium, návštevníci majú možnosť absolvovať rôzne procedúry, ako liečivé bahenné zábaly a masáže. Starobylé mesto Nessebar je vzialené len 1 km, čo ocenia nadšenci histórie. 

Ubytovanie:
Hotelový komplex disponuje s klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou. Klienti ocenia slnečné a zároveň priestranné izby, kúpeľne sú vybavené fénom a toaletnými potrebami. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách, jednospálňových apartmánoch a trojlôžkových izbách. V hotelovej reštaurácii sa podávajú tradičné miestne jedlá. Vo vstupnej hale nájdete bar a možnosť využiť bezplatne wifi.  Hotelová recepcia ponúka 24-hodinový servis. 

Strava:
V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a môžete si posedieť na svetlej terase s výhľadom na vonkajší bazén. V lobby bare si hostia môžu vychutnať občerstvenie a zároveň surfovať na internete prostredníctvom bezplatného Wi-Fi pripojenia. Strava je podávaná formou bufetových stolov, je možné objednanie polpenzie, či plnej penzie.

Pláž:
Hotelový komplex sa nachádza len 100 metrov od piesočnatej pláže. Nesebar je vyhľadávaným miestom umelcov, hlavne pouličných maliarov a hudobníkov. Je držiteľom medzinárodného ocenenia Modrá vlajka za čistotu prírodného prostredia. 
Doporučujeme:Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2023 AZAD