08 - Vila Laguna*** s polpenziou

Útulný apartmánový dom Laguna sa nachádza asi 800 m od centra mestečka Vodice , ktoré svojim návštevníkom ponúka širokú škálu možností trávenia dovolenky. Najbližšia pláž je vzdialená asi 200 m. 
Balík: ubytovanie+polpenzia+doprava

Ubytovanie:
Klienti si môžu vybrať z moderne vybavených apartmánov pre 3 – 5 osôb. Každý apartmán má vlastnú kuchynskú časť, sociálne zariadenie a balkón. Klimatizácia je možná po dohovore na mieste a je spoplatnená.  
A 1/2+1 - má jednu dvojlôžkovú spálňu, kombinovanú obývaciu miestnosť, kde sa nachádza tretie lôžko, s vybavenou kuchynkou, chladničku, SAT TV, vlastné sociálne zariadenie a balkón s posedením.

A 1/4 - má dve dvojlôžkové spálne, vybavenú kuchynku s chladničkou, SAT TV a vlastné sociálne zariadenie. Každá spálňa má navyše vlastný sprchovací kútik a balkón s posedením.

A 1/4+1 - má jednu dvojlôžkovú a jednu trojlôžkovú spálňu, vybavenú kuchynku s chladničkou, SAT TV a vlastné sociálne zariadenie. Každá spálňa má navyše vlastný sprchovací kútik a balkón s posedením.

Strava:
Polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera ponúka možnosť výberu z 2 menu (polievka, 2 druhy hlavného jedla na výber, šalát a dezert alebo ovocie).

Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 200 m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri mori, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2023 AZAD