01. VIP Teeen Stars

TEEENAGEROM PATRÍ LETO!
Vek: 13-18 rokov                                        

Že v názve tábora máme chybu? Kdeže! 3x písmeno „e“ v slove TEEN znamená, že na tomto tábore dostaneš oveľa viac, ako čakáš! Všetci ti hovoria, že na tábory si už starý, no ty cítiš že sa v tebe skrýva zábavychtivý jedinec? Teenagersý tábor je potom presne pre teba! Ty dobre vieš, že leto je presne ten čas, kedy si život treba užívať naplno.  Uži si tábor plný rovnakých bláznov ako si ty a zabudni na bezduché letné ničnerobenie.

Ak si myslíš, že na tomto tábore sa budeš pretĺkať nudnými dňami čakaním na nočnú disco, tak si na omyle! Zažil si už niekedy deň naruby? Color Run či UV Disko? Myslíš si, že na tábore sa nedajú loviť Pokémoni? Toto všetko  mnoho iných neskutočných vecí zažiješ jedine na VIP Teen Stars. Nie nadarmo vravíme, že teenagerom patrí toto leto. Správny teenager robí všetko pre to, aby každý letný deň bol zároveň jednou veľkou párty. Ak si presne takýto, tešíme sa už na teba!
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD

ŽE KDE TO BUDE?
Teenagerský BOOM tento rok vypukne v novej lokalite Donovaly v hoteli VESEL. Okolitá príroda ťa rozhodne dostanú. Crazy summer party, či Color Run sú tu samozrejmosťou. Koniec koncov sám dobre vieš, že keď je dobrá partia mladých ľudí, je jedno kde sa stretnete. Preto veríme, že leto 2020 stráviš s nami a ďalšími deckami v teenagerskom veku.

HOTEL VESEL
Zariadenie HOTEL VESEL je situované v prekrásnom horskom prostredí známeho a obľúbeného strediska Donovaly, disponuje rozsiahlymi plochami, na ktorých sa budujú nové športoviská. Počas rokov 2018 až 2020 v zariadení prebieha rozsiahla a zásadná rekonštrukcia. Pre realizáciu nášho letného tábora budú k dispozícii kompletne renovované a novozrekonštruované izby s kompletne vynovenými sociálnymi zariadeniami. Zariadenie prešlo tiež kompletnou úpravou vonkajšej fasády. V celom objekte boli vymenené okná, strecha a rekonštruované balkóny a terasy.

Vybavenie hotela:
K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením. K úplnej spokojnosti a nezabudnuteľným zážitkom z letného tábora prispieva aj kvalitná a pestrá strava. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov. Strava je poskytovaná 5x denne. Výhodou je tiež bezprostredná blízkosť rôznych atrakcií - Detské hlavné mestečko Donovalkovo, obľúbené Habakuky, Detský park Myšiačikov  svet a neďaleké aquaparky Bešeňová a Tatralandia.
 
Ubytovanie:
Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami. K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.
 


ČÍM TA DOSTANEME?

TOTO ŤA NEMINIE:
Cesta ku Šalagonovej hore, Treasure hunt, Color Run, Bahenné vojny, Do hory-do ľesa, Fun-vloging a Selfiemánia, Pomýlená Olympiáda, Naprieč Saharou, Ochoč si srnku, Tour de donovaly, Univerzita teen veku, Cesta hviezdnou oblohou, Black&White Party a množstvo ďalšieho programu pre crazy teenagerov.

NADUPANÝ PROGRAM:
UV video Disko, Milujem AZAD, Noc filmových hviezd, Dobre vedieť, či radšej nevedieť, Záhada zakázaného lesa, Shazam kvíz, Movie night, OTA - osobnaosť tábora AZAD. Na Teenage sa nudiť jedno-ducho nebudeš!

MASÍVNE EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, letecký dron, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a iné. 

FARBÁM NEUJDEŠ!
Zachytil si na nete čo je to COLOR RUN? Že nie? Jedinečný beh plný zábavných úloh a v konečnom dôsledku aj farebných bômb, ktorým jednoducho nemáš šancu uniknúť. Fantastické farebné fotky s tvojimi kamošmi následne určite získajú nejaké tie lajky na Instagrame či Facebooku. Posledné 2 roky sa naši teenageri vybláznili počas jedinej UV diskotéky na Slovensku. Nie, to nie je obyčajná diskotéka podporená UV svetlom. Naša UV disko je bombová diskotéka pod holým nebom. Najväčšie šialenstvo vypukne, keď na celú skupinu tancujúcich teenagerov začnú z vodných pištolí pulzovať špeciálne zmývateľné farby. Pri UV osvetlení tejto bláznivej šou zrazu vidíš iba hmýriace sa farebné klbko ľudí. Čo ti budeme hovoriť - totálna divočina! Ak si na tábore zažil už všetko, tak TOTO rozhodne nie.AZAD OPEN DAY NESMIE CHÝBAŤ!
Každoročne sa na každom našom tábore koná jedna špeciálna vec! CK AZAD spája svoje sily a ukazuje svojim táborníkom význam slova „priateľ“. Celý deň plný zábavných nafukovacích atrakcií, cukrovej vaty, ľadovej drte, popcornu, penového dela a iných prekvapení. Vždy keď si myslíš, že si už zažil všetko, príde niečo nové! V tento deň sa tiež môžeš stretnúť aj s inými táborníkmi zo spriateleného nami organizovaného tábora. Dokáže práve váš tábor zvíťaziť v rôznych bláznivých disciplínach kde preukážete silu kolektívu? Nech už je súperenie akokoľvek urputné, nezabú-daj, že priateľstvo a láska - jedným slovom AZAD. Keď sa už deň chýli ku koncu, máme pre teba tú najväčšiu pecku. Na javisku vystúpi známa celebrita. Za posledné roky nás svojou návštevou poctili umelci ako Igor Kmeťo, Rytmus, Martin Harich, Ego, Majk Spirit a mnohí iní. Tu jednoducho chceš byť! A keď si už myslíš, že je celému dňu koniec, oblohu pohltí jedinečný a nekončiaci ohňostroj. Tak čo, presvedčili sme ťa?     

 

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 15€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD