1-dňové výlety

Výlety do zahraničia

Neopakovateľné školské výlety práve teraz!
Nie ste z Bratislavy a okolia? Nevadí! Študenti cestujú vlakmi zadarmo. Pricestujte do Bratislavy a prestúpte do nášho AZAD busu. Vyberte si niektorú možnosť z ponúkaných výletov, prípadne ich kombináciu. V prípade viacdňových výletov ponúkame ubytovanie v Bratislave alebo na Slnečných jazerách v cene od 15€ s raňajkami. Neváhajte, absolvujte skvelý výlet s CK AZAD.
Tropikárium, Paláce zázrakov alebo Dom Teroru  14€
Láka vás hlbočina a podmorský svet? Chcete spoznať históriu totalitných režimov  alebo navštíviť Palác zázrakov, kde spoznáte fungovanie prírodných zákonov? Vydajte sa spolu s nami za poznaním do grandióznej a historickej metropoly Maďarska – Budapešti, kde nájdete viac ako len kultúrne pamiatky.

Výlety pre školy - zahraničné
 
Märchenpark – rozprávkový park v Rakúsku 9€
Zábavný park v blízkosti Neziderského jazera je miesto, ktoré sa oplatí navštíviť. Rozprávkový les, zážitkový hrad, dobrodružný ostrov a gazdovský dvor poskytuje celodenný bohatý zábavný program. Na deti čaká  horská dráha, jazda na drakovi, hrad na lezenie, kolotoč s kačičkami, plavba plťou, Neptúnov vodný svet, škola gladiátorov, mini ZOO a veľa ďalších atrakcií.
 
Výlety pre školy - zahraničné

Schloss Hof – najskvostnejší zámok Habsburskej monarchie 9€
Privíta vás jeden z najkrajších zámkov, aké ste doteraz videli. Bývalé prázdninové sídlo Habsburgovcov je najväčšie v strednej Európe a ponúka bohatý pohľad na dobu len krátko minulú, kedy sa v jeho komnatách pohybovali cisári a služobníctvo.

Výlety pre školy - zahraničné

Dom morí – podmorský svet na dosah 11€
Jedinečný a neopakovateľný zážitok na vás čaká v Haus des Meeres – v Dome morí, kde na vás čaká viac ako 3500 živočíchov. V hlavnej úlohe môžete vidieť žraloky, korytnačky, hady a množstvo nádherných koralov a rýb.

Výlety pre školy - zahraničné

Schöenbrunn a ZOO – domov cisárovnej Sisi 11€
Schönbrunn bol pôvodne postavený ako lovecký zámok s rozsiahlym parkom, neskôr od polovice 18. storočia dostavaný do svojej súčasnej veľkosti a využívaný ako letné sídlo a rezidenčný zámok cisárskej rodiny a dvoranov. Jeho súčasťou je aj  zámocký park s početnými studňami a fontánami, ako aj najstaršia a doteraz existujúca zoologická záhrada na svete. Od roku 1996 je zapísaný na Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Výlety pre školy - zahraničné

Carnuntum park – v rímsky šľapajách 9€
V archeologickom parku sa prenesiete do čias rozkvetu starovekej rímskej civilizácie. Historický komplex bývalého vojenského tábora z rímskej ríše je určený nielen pre milovníkov histórie. Tak neváhajte a vydajte sa spolu s nami spoznávať život starovekého Ríma.

Výlety pre školy - zahraničné

Baťov kanál - 9€
Chcete sa na chvíľu vcítiť do kože pravého námorníka? Nemusíte chodiť ďaleko. Plavba bez hraníc po 60 km dlhom úseku Baťovho kanálu je tým pravým pre všetkých dobrodruhov. Čaká na vás dobrodružná plavba výletnou loďou zo Skalice do moravskej Strážnice spojená s ochutnávkou Skalického trdelníka a prehliadkou skanzenu. Počas plavby si vypočujete zaujímavý výklad o Baťovom kanáli, absolvujete prehliadku pamiatky Výklopník, vystúpite na vyhliadkovú vežu a preplavíte sa cez plavebnú komoru Petrov.

Výlety pre školy - zahraničné

Divoký západ - 14€
Absolvujte spolu s nami nezabudnuteľný deň v najznámejšom westernovom mestečku u našich susedov. Neďaleko Brna v meste Boskovice sa nachádza pravý Divoký západ. Nazriete do histórie a spoznajte osídľovanie Severnej Ameriky, život indiánov, kovbojov, ako aj zlatokopov. Na chvíľu sa stanete westernovými hrdinami a na vlastné oči uvidíte exhibíciu jazdy na koňoch.

Výlety pre školy - zahraničné

Cena zahŕňa: autobusovú dopravu z Bratislavy, poistenie insolventnosti CK, DPH.
* Cena platí pri obsadení autobusu min. 45 platiacimi + 3x pedagogicky dozor grátis.

Cena nezahŕňa: vstupy do pamiatok, cestovné poistenie 1,80€/os/deň, profesionálny sprievodca 4€/os.

Výlety pre školy - zahraničnéKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2023 AZAD