Berlín + Tropical Island (4 dni)

Tropical Island  najväčší aquapark v Európe
Cena: 119,-€

Navštívte spolu s nami najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší krytý dažďový prales, tropické more s piesčitou plážou, tropický saunový svet, tobogany, autentická architektúra ďalekého východu a ešte omnoho viac. Okrem iného sme pre vás pripravili aj návštevu najväčších kultúrnych pamiatok v Berlíne a Drážďanoch.

Zahraničné výlety

1.  deň
Vo večerných hodinách odchod zo SR po diaľnici E50 cez Čechy do Berlína.

2.  deň
Príchod do Berlína v ranných hodinách. Prehliadka Postupimu – letnej rezidencie pruských kráľov, Museum Pergamon a Židovské múzeum. Odfotíme sa pod Brandenburskou bránou, pozrieme si Potsdamer Platz s modernou architektúrou a zvyškami berlínskeho múru. Nasleduje osobné voľno s možnosťou nákupov na Kurfürstendamm. Vo večerných hodinách presun do Tropical Island. Ubytovanie v rezorte.

3. deň
Celodenný pobyt v Tropical Island. Vo večerných hodinách presun do Drážďan. Nocľah (resp. prenocovanie v Berlíne a ranný presun do Dráždan).

4. deň
Po raňajkách návšteva zrekonštruovanej katedrály Panny Márie (Frauenkirche), ktorá bola zničená pri kontroverznom bombardovaní Drážďan z 13. na 14. februára 1945 počas druhej svetovej vojny a návšteva barokového paláca Zwinger so slávnou galériou s dielami starých majstrov, medzi ktoré patrí aj Sixtínska Madona od Rafaela a tiež vzácna zbierka porcelánu z doby meissenskej manufaktúry. Osobné voľno.
V podvečerných hodinách presun cez Čechy späť na Slovensko.
 
V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať.
Program a dĺžku výletu je možné upraviť podľa vlastných predstáv.

Cena zahŕňa: autobusovú dopravu, 1x ubytovanie s raňajkami, informačnú brožúru,  poistenie insolventnosti CK, DPH.
* Cena platí pri obsadení autobusu min. 45 platiacimi + 3x pedagogicky dozor grátis.

Cena nezahŕňa: vstupy do pamiatok, cestoné poistenie 1,8€/os/deň, profesionálneho sprievodcu - 19€/osVyužívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2023 AZAD