Vyhľadávanie

Druh:
Destinácia:
Doprava:
Termín:
Cena:
Od:
Do:
Od:
Do:

Tábory


Prečo práve s nami?

1. Najlepšia technika a ozvučenie
Všetky naše tábory sú vybavené kvalitnou audio, video, laserovou aj výpočtovou technikou, svetelnými a dymovými efektmi, kamerami, digitálnymi fotoaparátmi, projektorom, DVD.
BOMBA: online prenos z niektorých vybraných táborov bude tento rok prístupný aj pre všetkých fanúšikov na našej webstránke www.azad.sk. 

2. Najväčší zábavný park
Viac ako 50 našich vlastných nafukovacích a adrenalínových atrakcií ako napr. lezecká stena, šmýkačky, nafukovacie hrady, trampolíny, ródeo býk, bahenná show, vodný futbal či motorové štvorkolky, ktoré zabezpečujeme pre každý náš tábor. 

3. Vlastný hudobný festival
Rytmus, Zuzana Smatanová, Igor Kmeťo ml. či Martin Harich. Prídu aj najznámejšie slovenské hudobné skupiny, či osoby slovenského showbiznisu. Na hudobnom AZAD festivale, v rámci našich táborov, ich všetkých môžeš stretnúť aj ty.

4. Najkvalitnejšie ubytovanie
Naše táborové strediská patria k najkvalitnejším rekreačným zariadeniam na Slovenku. Všetci táborníci bývajú v novo zrekonštruovaných izbách s kompletným sociálnym príslušenstvom (WC, kúpeľňa). Samozrejmosťou je aj kvalitná strava a plnohodnotné prežitie tábora.

5. Zľavy pre našich najvernejších
Náš verný klient, po absolvovaní troch táborov, automaticky získava zákaznícku kartu AZADKO, vďaka ktorej získava 10€ zľavu z ľubovoľného domáceho alebo zahraničného pobytu CK AZAD a DVD s fotkami z tábora GRÁTIS. Zľava pre držiteĺov karty AZADKO nie je konbinovateľná s inými zľavami (napríklad zľava pre táborníka z minulého roku).

6. English is easy
Ako jediná CK na Slovensku spolupracujeme s prestížnou jazykovou školou Canadian Bilingual Institute. Zábavná forma výučby angličtiny na našom tábore preto nebude žiadny boj, riadime sa heslom škola hrou.

7. Špeciálne akcie
Sledujte našu webstránku www.azad.sk a facebook stránku CK AZAD, kde priebežne uverejňujeme akcie na nami ponúkané tábory.

8. Vlastná autobusová doprava
Naše vlastné luxusné autobusy značky Scania Irizar PB, garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, bezpečnostnými pásmi, DVD, WC, chladničkou a minibarom.

9. Užívaj si leto zadarmo
Tento rok sme si pre teba pripravili niečo špeciálne. V každom katalógu nájdeš 15 ks kupónov, ktoré stačí rozdať tvojim kamarátom, ktorí s nami v tábore ešte nikdy neboli a užívaš si leto zadarmo.
Na každý kupón napíšeš svoje meno a kupóny rozdáš kamarátom, ktorí s nami ešte v tábore či ŠvP neboli.
Za 15 nových kamarátov získaš pre seba tábor na Slovensku podľa tvojho výberu ZADARMO. Ani tvoji kamaráti neodídu naprázdno. Každému z nich dáme zľavu 5€ z katalógovej ceny.
Ak by si mal kamarátov aj menej ako 15 nevadí. Za každého jedného získaš extra zľavu 5€ z ceny tábora.
Mená svojich kamarátov nám nahlás do 30.06.2015 aby sme ti vedeli uplatniť tábor ZADARMO alebo zľavu.

10. Tábor za fotku
Poď s nami na tábor, spoznaj nových ľudí, zabav sa a vyhraj skvelé ceny. Najlepšia tebou urobená fotka z tábora bude tá, ktorá získa najviac hlasov na našej facebookovej stránke. Viac informácií o súťaži nájdeš na našom facebook profile.

 

Tábory

Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD