O nás

Vážení klienti, milí priatelia.
Ďakujeme Vám za Vašu doterajšiu priazeň. CK AZAD ponúka zájazdy do rôznych ​dovolenkových destinácií, detské tábory a ponuky pre školy už dlhé roky aj vďaka Vám.

CK AZAD patrí k CK s najlepšou odozvou – reakciou svojich účastníkov.

Na našich web stránkach nájdete našu kompletnú ponuku na rekreáciu pre malých aj veľkých dobrodruhov, ale aj tých, ktorí hľadajú pokojnú rodinnú dovolenku.
V prípade, že uprednostňujete tlačenú formu prezentácie, neváhajte si vyžiadať naše katalógy osobne v kancelárií CK AZAD, prípadne telefonicky alebo e-mailom.Vážení klienti, milí priatelia,
s úctou Vám ďakujeme za priazeň v predchádzajúcich rokoch. Naša CK organizuje zájazdy do rôznych dovolenkových destinácií aj vďaka Vášmu záujmu už dlhé roky. Dovoľujeme si Vám predstaviť naše nové katalógy pobytových a poznávacích zájazdov, táborov a ponúk pre školy, v ktorých opäť nájdete množstvo zaujímavých tipov. 

Dôkazom serióznosti našej CK je aj garančný list proti insolventnosti CK vystavený poisťovňou UNIQA.

Vašu pohodlnú prepravu zabezpečujeme vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi SCANIA IRIZAR PB (49, 54, 55 a 58 miest), ktoré garantujú nielen komfortnú, ale hlavne veľmi bezpečnú dopravu do Vami vybraných destinácií. Pri prideľovaní miest v autobuse sa snažíme zohľadňovať termín prihlásenia na zájazd a vek jednotlivých účastníkov. Ponúkame Vám aj možnosť rezervácie miesta v autobuse za príplatok.

 

UPOZORNENIE: CK AZAD s.r.o. - organizuje “detské tábory” ako “zájazdy” podľa zákona 281/2001 Z.z., nie ako “zotavovacie podujatia” podľa zákona 272/1994, ani podľa zákona 355/2007 Z.z., ani vyhlášky MZSR 592/2002, ani nariadenia vlády č.361/2006 ! Uvedené je v súlade s metodickým usmernením Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 1.7.2005Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD