Vyhľadávanie

Druh:
Destinácia:
Doprava:
Termín:
Cena:
Od:
Do:
Od:
Do:

Tábory


CK AZAD - to sú najlepšie zážitkové tábory!

Aj tento rok sme si pre Vás pripravili nový katalóg plný nadupaných táborov nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Nájdete v ňom množstvo skvelých ponúk ako prežiť úžasné leto plné fantastických táborových programov, zábavných hier a nových priateľstiev. Prežite krásne chvíle s AZADom a odneste si more nezabudnuteľných zážitkov a dobrodružstiev!
 
CK AZAD si počas svojho pôsobenia každoročne získava množstvo spokojných klientov, ktorí sú našou najlepšou vizitkou. Už 18-ty rok sa snažíme priniesť vždy nové a vylepšené programy a prostred-níctvom skúseného animačného tímu odovzdať deťom to najlepšie, aby mohli s nami prežiť veselé a bezstarostné leto. Nesmieme pozabudnúť ani na zdravotný a pedagogický dozor a profe-sionálnych vodičov, ktorí sú súčasťou kolektívu podieľajúcom sa na hladkom priebehu táborov a robia všetko pre Vašu spokojnosť a pohodlie detí. Samozrejmosťou je aj luxusná doprava, ktorá sa postará o komfort a bezpečnosť počas Vašej cesty.

Nájdete nás aj na Facebooku :)
https://www.facebook.com/detske.tabory
 

Aj tento rok sa môžete tešiť na overené a kvalitné ubytovacie zariadenia v nádhernom prostredí ako stvorenom na prežitie rozprávkových prázdnin. Chcete zrelaxovať po náročnom školskom roku v krásnom prostredí Donovál. Na tých, ktorí túžia prežiť prázdniny v rytme temperamentného Španielska čakajú čarovné zátoky „divokého pobrežia“ Costa Brava. Zlatisté pláže rušného Slnečného pobrežia Vás zas vtiahnu do nekonečných vĺn zábavy a pláže talianskej Riviéry Vás zlákajú jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Blízke rušné centrá sa naviac postarajú o zábavu aj po západe slnka. Samozrejme aj obľúbené Chorvátsko je už každoročnou klasikou. Veľkou novinkou tohto leta je možnosť zažiť tábor aj v prekrásnom Grécku.

Ostávame verní aj Vašim obľúbeným táborom ako VIP Teen Stars, Viva la Vida,Summer celebration, či We are the world. Pre tých najmenších sa opäť otvárajú brány rozprávok v krajine Šmolkovo.

Splňte si svoj sen a presvedčte sa o tom, že každú prekážku v ivote je možné prekonať a problém vyriešiť, ak v sebe níjdeme potrebnú silu, chuť a obklopíme sa dobrými priateľmi, na ktorých sa môžeme kedykoľvek spoľahnúť.

Dovoľujeme si tiež upriamiť Vašu pozornosť aj na obľúbené a cenovo zvýhodnenérodinné dovolenky pre rodiny našich táborníkov.

Garančný list proti insolventnosti cestovnej kancelárie vystavený poisťovňou UNIQA je dôkazom serióznosti CK AZAD.

Motto CK AZAD: "Všetko je možné, len treba chcieť."

Tešíme sa na Vás, na ďalšie nezabudnuteľné leto prežite s Vami....
Za CK Azad
Ing. Zdeno Zvara


UPOZORNENIE: CK AZAD s.r.o. - organizuje “detské tábory” ako “zájazdy” podľa zákona 281/2001 Z.z., nie ako “zotavovacie podujatia” podľa zákona 272/1994, ani podľa zákona 355/2007 Z.z., ani vyhlášky MZSR 592/2002, ani nariadenia vlády č.361/2006 ! Uvedené je v súlade s metodickým usmernením Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 1.7.2005.

Tábory

Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX

© 2000 - 2022 AZAD